Harmonogram korepetycji miejskich

Harmonogram korepetycji miejskich 2019/2020

Lp. Data spotkania KLASA  VIII a KLASA  VIII b
Przedmiot Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nr sali

 

Przedmiot Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nr sali

 

1.

19.10.2019

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20
2.

26.10.2019

Sobota

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20
3.

16.11.2019

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19
4.

30.11.2019

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19
5.

07.12.2019

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20
6.

04.01.2020

Sobota

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19
7.

18.01.2020

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19
8.

15.02.2020

Sobota

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19
9.

29.02.2020

Sobota

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20
10.

14.03.2020

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20
11.

28.03.2020

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

Matematyka

 

G. Majewska – Kapusta 1.18

Matematyka

 

E. Wójcik – Nosol 1.20
12.

04.04.2020

Sobota

J. angielski

 

A. Skuza 1.04

J. angielski

 

A. Bekier – Traczyńska 1.03

J. polski

 

S. Bochenek 1.06

J. polski

 

T. Rokicka 1.19