Aktualności

Najserdeczniejsze życzenia dla ukochanych dziadków.
Czytaj więcej
Uczniowie klas 1-3 wracają do szkoły. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
Życzenia z okazji Bożego narodzenia dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.
Czytaj więcej
Grudzień to okres do Świąt Bożego Narodzenia dlatego uczniowie najmłodszych klas przygotowali kolędy i pastorałki. Zapraszamy do obejrzenia występów.
Czytaj więcej
22.12 2020r. odbył się w naszym przedszkolu KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Przedszkolne kolędowanie”, w którym wzięły udział dzieci z wszystkich oddziałów.
Czytaj więcej
Żywienie w okresie dzieciństwa w dużym stopniu wpływa na stan zdrowia w dorosłym życiu, dlatego należy zaszczepić w uczniach zdrowe nawyki na całe życie.
Czytaj więcej
We wtorek, 4 grudnia w oddziałach przedszkolnych  obchodziliśmy  Barbórkę – święto wszystkich górników.
Czytaj więcej
W poniedziałek 30.XI.2020r. w oddziałach przedszkolnych odbyły się tradycyjne Andrzejki. Były  „czarowania” i wróżby, a wśród nich te najpopularniejsze, jak:  „spacer bucików”, losowanie serduszek z imionami, wyszukiwanie atrybutów przyszłych zawodów i wiele innych .
Czytaj więcej
„CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” to międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III
Czytaj więcej
25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. W naszym Przedszkolu obchodziliśmy je również 25 listopada 2020r. 
Czytaj więcej