Tydzień Profilaktyki – spotkanie ze stomatologiem, trenerem personalnym i fizjoterapeutą

Ufff, potężna dawkę wiedzy przyjęliśmy dziś w ramach Tygodnia Prozdrowotnego!

Znane w naszej szkolnej społeczności panie Aneta Słopiecka, stomatolog oraz Aneta Marczakowska, asystent stomatologiczny mówiły na temat higieny jamy ustnej, próchnicy i innych chorób zębów

Naszym gościem była też pani Ewelina Kmiecik, trener personalny dzieci i młodzieży. Opowiedziała nam o zdrowej diecie, prawidłowej postawie ciała, znaczeniu sportu w życiu młodego człowieka.

Spotkaliśmy się też z panią Katarzyną Gardynik, fizjoterapeutą, która omówiła wpływ prawidłowej postawy na nasze zdrowie, przedstawiła korzyści płynące z gimnastyki.

Po dzisiejszym dniu wszyscy jesteśmy bogatsi o naprawdę dużą wiedzę o nas samych, o naszych organizmach, o tym, jak o nie prawidłowo dbać.

Pięknie dziękujemy wszystkim Paniom, które nas dziś odwiedziły!!!