Notice: Undefined index: accessible_colors in /var/www/vhosts/4/116404/webspace/httpdocs/zs-pierzchnica.pl/wp-content/plugins/wp-smushit/core/class-settings.php on line 274 Notice: Undefined index: usage in /var/www/vhosts/4/116404/webspace/httpdocs/zs-pierzchnica.pl/wp-content/plugins/wp-smushit/core/class-settings.php on line 275 Notice: Undefined index: keep_data in /var/www/vhosts/4/116404/webspace/httpdocs/zs-pierzchnica.pl/wp-content/plugins/wp-smushit/core/class-settings.php on line 276 Kalendarz roku szkolnego – Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy

Kalendarz roku szkolnego

Dni dodatkowo wolne

  1. Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych – 2 wrzesień 2019 r.
  2. Zimowa przerwa świąteczna – 23-31 grudzień 2019 r.
  3. Ferie zimowe – 27 styczeń 2020 – 09 luty 2020 r.
  4. Wiosenna przerwa świąteczna – 09-14 kwiecień 2020 r.
  5. Egzamin ósmoklasisty – 21, 22, 23 kwiecień 2020 r.
  6. Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych – 26 czerwiec 2019 r.
  7. Ferie letnie – 27 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

Dni dodatkowo wolne w od zajęć edukacyjnych:

  • 21 – 23.04.2020 egzamin ósmoklasisty
  • 24.04.2020 piątek
  • 30.04.2020 czwartek
  • 12.06.2020 piątek

Dyżury nauczycieli

Lp. Data dyżuru Nazwisko i imię nauczyciela dyżurującego
1. 02.11.2018

PIĄTEK

 

 

 

1. Miszczyk Barbara
2. Skuza Anna
3. Stolarczyk Tomasz
4. Wacek Danuta
5. Walkowicz – Sikora Barbara
2. 10.04.2019

ŚRODA

6. Bochenek Sylwia
7. Głuszek Aneta
8. Janus Jadwiga
9. Radomska Mariola
10. Rokicka Teresa
3. 11.04.2019

CZWARTEK

 

11. Drapejkowska Monika
12. Kula Małgorzata
13. Paluch Przemysław
14. Ślusarczyk Paweł
15. Tajer Grażyna
4. 12.04.2019

PIĄTEK

16. Bekier – Traczyńska Anna
17. Piątek Renata
18. Powałka Katarzyna
19. Świerczyna Julita
20. Wójcik Agnieszka
5.

 

15.04.2019

PONIEDZIAŁEK

21. Dudkiewicz Monika
22. Figiel Agnieszka
23. Kielesińska Dorota
24. Ksel Mariola
25. Makuch Piotr
6. 16.04.2019

WTOREK

 

26. Domżał Marzena
27. Kamińska Teresa
28. Majewska – Kapusta Gertruda
29. Wojtkowicz Marzena
30. Wójcik – Nosol Edyta
7. 17.04. 2019

ŚRODA

31. Bulanowska Karolina
32. Makuch Anna
33. Ks. Teter Robert
34. Wieczorek Michał
35. Wójcik Mirosław
8. 02.05.2019 36. Gaworek Martyna
37. Jamorska Renata
38. Stępień Elżbieta