„Droga Babciu, Drogi Dziadku!”

„Droga Babciu, Drogi Dziadku!

W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzymy Wam sercem całym

Szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości.

Być może macie inne życzenia, w więc życzymy ich spełnienia.”

Takimi pięknymi życzeniami oraz laurkami obdarowali swoje babcie i swych dziadków uczniowie z klas I – III. Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali swoje programy artystyczne. W wierszach i piosenkach wyrażali swoją miłość oraz szacunek do babć i dziadków, osób, od których tak wiele mogą się nauczyć, które się często nimi zajmują, kiedy rodzice pracują. A widzowie odwdzięczali się gromkimi brawami, po których przyszedł czas na poczęstunek przygotowany przez babcie i dziadków dla swoich wnucząt. Czas spędzony przy herbacie i cieście na pewno należał do bardzo udanych, wspólne biesiadowanie było znakomitą okazją do rozmów i wspomnień.

Tomasz Stolarczyk