Konkurs Podwórko Nivea

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Podwórko  Nivea.

Również Gmina Pierzchnica ma szansę na nowe miejsce rekreacji

dla najmłodszych, które może zostać wybudowane przy Szkole Podstawowej

w Pierzchnicy.

Instrukcja głosowania

Aby zagłosować należy:

1.     Wejść na stronę podworko.nivea.pl

2.     Zarejestrować  się – kliknąć na pasek po prawej  stronie – logowanie/rejestracja

3.     Podać wymagane dane (e-mail i hasło do rejestracji – dowolne wymyślone)

4.     Wejść na swoją pocztę i aktywować dane logowania, klikając w link wysłany przez Nivea na emaila – aktywuj konto. Ta aktywacja przenosi na stronę Podwórko Nivea.

5.     Następnie należy wyszukać  lokalizację – województwo, powiat i miejscowość.

6.     Klikamy głosuj, następnie logujemy się po lewej stronie wpisując zarejestrowany e-mail i zarejestrowane hasło

7.     Zatwierdzić  klikając – oddaj głos.

8.     Oddajemy głos do momentu aż uzyskamy:  Dziękujemy za Twój głos.

9.     W kolejnych dniach nie potrzeba ponownie rejestrować konta tylko wystarczy się zalogować i oddać głos.

Należy pamiętać o codziennym głosowaniu, w którym mogą brać udział nie tylko mieszkańcy Naszej Gminy, dlatego bardzo prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim znajomym, rodzinie, przyjaciołom.

Wygrajmy wspólnie plac zabaw dla Naszych dzieci.

Regulamin głosowania: https://podworko.nivea.pl/regulaminy/regulamin-glosowania

Głosować można do 15 lipca 2021 r.