Pożegnanie klas ósmych

Klasy VIII tradycyjnie kończą rok szkolny dzień przed oficjalnym zakończeniem. W kameralnej atmosferze pożegnali się z nami kolejni absolwenci. A pożegnali się naprawdę pięknie. Uroczystość rozpoczęli polskim narodowym tańcem, polonezem. Później piosenki, słowa pożegnań i wspomnień, by zakończyć występ brawurowym wykonaniem belgijki. Warto podkreślić udział klas VII w uroczystości. Młodsi uczniowie pożegnali starszych kolegów, a już za nieco ponad dwa miesiące sami staną się szkolną „starszyzną”. Zakończenie roku to także czas podsumowań i nagród. Wyróżnieni zostali uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce, a także ci, którzy zaangażowali się w działalność samorządu uczniowskiego, radiowęzła oraz wolontariatu. Listy gratulacyjne odebrali też rodzice. Wkrótce postaramy się zamieścić krótki film z uroczystości. A tymczasem życzymy naszym świeżo upieczonym absolwentom udanych wakacji i dalszych sukcesów!! Trzymamy za Was kciuki!

T. Stolarczyk