Szkolny Klub Absolwenta

„Zwykłe miejsca potrafią nieść ze sobą niezwykłe wspomnienia…”

Z wielką przyjemnością informujemy, że od września 2019r. rozpoczął swoją działalność Szkolny Klub Absolwenta Szkoły Podstawowej w Pierzchnicy. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli naszą szkołę do wstąpienia do Klubu Absolwenta.

Nasze główne cele to: podtrzymanie koleżeńskich więzi, świadczenie wzajemnej pomocy oraz ocalenie od zapomnienia tak ważnego etapu Waszego życia, jakim jest okres szkolny.

Kandydatów do Klubu prosimy o kontakt pod adresem E-Mail:  ska.pierzchnica@gmail.com  Tą drogą będziemy informować o spotkaniach oraz wysyłać zaproszenia na szkolne uroczystości. Chętnych absolwentów prosimy również o dołączenie do grupy na Facebooku. (Szkolny Klub Absolwenta – Pierzchnica)

                                                                                                                                                             M. Gaworek