Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Fili Ślusarczyk – Laureat Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego, I miejsce w powiecie w Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
  • Wojciech Strojwąs – Laureat Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Filip Ślusarczyk – I miejsce w powiecie w Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA.

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Filip Ślusarczyk – Laureat XV Konkursu Biologicznego

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Anna Matusik – Laureatka XIII Konkursu Biologicznego

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Martyna Ślusarczyk – Finalistka XII Konkursu Biologicznego

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Magdalena Strąk – Laureatka XI Konkursu Biologicznego, Laureatka XI Konkursu Matematycznego
  • Patryk Ślusarczyk – Laureat XI Konkursu Biologicznego, I miejsce w województwie i reprezentant województwa w finale krajowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Aneta Misterkiewicz – Finalistka XI Konkursu Biologicznego, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PADGEA
  • Tomasz Oset – udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • Karolina Kasza – Finalistka X Konkursu Biologicznego

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • Luiza Drapejkowska – Laureatka IX Konkursu Biologicznego
  • Olga Gwadowska – Finalistka X Konkursu Języka Rosyjskiego

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

  • Anna Baran – Laureatka VII Konkursu Biologicznego

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

  • Katarzyna Miszczyk – Finalistka VI Konkursu Biologicznego
  • Aleksandra Cerazy – Laureatka VI Konkursu Matematycznego, Laureatka II Konkursu Matematycznego „Gimnazjalny Mistrz Rachunków”

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

  • Paulina Chruścińska – Laureatka I Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego, Laureatka I Konkursu Humanistycznego, Laureatka XII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ” Losy Żołnierza…”
  • Mateusz Sadowski – Laureat I Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

  • Patrycja Majewska – Finalistka IV Konkursu Biologicznego
  • Paweł Laskorzyński – Laureat Konkursu Internetowego „Poznawaj Polskę…”

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

  • Justyna Żubrowska – Finalistka III Konkursu Biologicznego
  • Dominika Mochocka – Finalistka III Konkursu Języka Polskiego

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

  • Justyna Żubrowska -Finalistka II Konkursu Biologicznego
  • Anna Jędrzejowska – Finalistka II Konkursu Biologicznego, Finalistka Konkursu Biblijnego

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

  • Joanna Kasza – Laureatka I Konkursu Biologicznego