Życzenia i całuski dla babć i dziadków od przedszkolaków

 „Moja babcia i mój dziadek

Zawsze dają sobie radę

Czy to w zimie czy to w lecie

Smutków u nich nie znajdziecie”

No bo jak tu się smucić, gdy na scenie kochane wnuczęta, radosne i uśmiechnięte.  W dniach 21-24 stycznia 2020 roku, w poszczególnych oddziałach przedszkolnych odbyły się uroczyste spotkania z okazji  Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Seniorzy zajęli miejsca przy biało nakrytych stołach, a wnuczęta   zaprezentowały wiersze, piosenki i krótkie inscenizacje o różnym charakterze, od poważnych, poprzez wzruszające, po pełne humoru i dowcipu, dzieci ze starszych grup zaprezentowały także tańce. Na twarzach zebranych widać było radość i wzruszenie.

Potem dzieci wręczyły upominki, złożyły życzenia i mocno, moooocno  wycałowały swoich dziadków i babcie. Do życzeń przyłączyli się Pan dyrektor Piotr Makuch i Pani dyrektor Teresa Gwadowska, którzy uczestniczyli w akademiach.

Na zakończenie przyszedł czas na miłe rozmowy przy herbatce i słodkościach przygotowanych przez rodziców.  Jeszcze raz 100 lat dla babć i dziadziusiów.

Janina Karasińska