Dzień Rodziny

Dnia 28 maja 2019 roku w oddziałach przedszkolnych odbył się „Piknik rodzinny” w Gospodarstwie Agroturystycznym w „Ranczo Kocieczyn”.

Dzieci wszystkich oddziałów przedszkolnych przywitały przybyłych rodziców występem artystycznym, po którym obdarowały najbliższych upominkami i zaprosiły na wspólny, słodki poczęstunek. Następnie odbyły się zabawy dzieciaków z animatorami oraz malowanie tatuaży.

Kolejną atrakcją przygotowaną dla rodziców i dzieciaków były wspólne zabawy i gry sportowe, podczas których to rodziny rywalizowały między sobą oraz swoje siły i chęć zwycięstwa nad rodzicami pokazały przedszkolaki. Odbyły się zabawy z chustą animacyjną, gra w „dwa ognie”, kręcenie hula hop na czas, przeciąganie liny oraz wiele innych konkurencji zachęcających do wspólnej zabawy i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Na twarzach dzieci jak i rodziców gościł uśmiech oraz radość, że mimo upływu lat podczas wspólnych zabaw każdy dorosły mógł poczuć się jak dziecko.

Piknik zakończył się wspólnym grillowaniem oraz zabawami przy muzyce.

Paulina Kalatura