I Zjazd Absolwentów

16.11.2019r. w murach naszej szkoły zgromadziło się niespełna 40 absolwentów, którzy dali w ten sposób wyraz swojego przywiązania do szkoły.

Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Piotr Makuch, który przywitał przybyłych absolwentów oraz podjął dyskusję na temat tego, jakie są ich oczekiwania odnośnie funkcjonowania Szkolnego Klubu Wolontariatu. W dalszej części spotkania byli uczniowie w miłej atmosferze dzielili się wspomnieniami oraz rozmawiali o tym, czym aktualnie się zajmują. Spotkanie to było również świetną okazją do omówienia zbliżających się obchodów 200 – lecia naszej szkoły. Część absolwentów obecnych na zjeździe wyraziła chęć czynnego udziału i pomocy w organizacji tej uroczystości.
Cieszy fakt, że reaktywacja Szkolnego Klubu Absolwenta spotkała się z zainteresowaniem oraz dała byłym uczniom możliwość podtrzymywania koleżeńskich więzi i integrowania się ze środowiskiem szkolnym.

                                                                                                                                                             M. Gaworek

Poprzedni

Następny