Komunikat dotyczący powrotu klas I – III do szkoły

Drodzy Rodzice !

Od 26 kwietnia 2021 r. uczniowie klas I – III będą uczyć się w trybie hybrydowym. Hybrydowy tryb nauczania zakłada naukę stacjonarną naprzemiennie z nauką zdalną. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z 11 marca 2021 r. stacjonarnie w budynku szkoły może uczyć się maksymalnie 50 % uczniów. Dlatego dzieci uczęszczać będą do naszej placówki  według załączonego harmonogramu. W dni pozostałe nauka będzie odbywać się zdalnie.

Harmonogram nauczania stacjonarnego

26.04.  Poniedziałek       klasy – I , II a

27.04.  Wtorek                klasy – II b, III b

28.04.  Środa                   klasy –  I, III a

29.04.  Czwartek             klasy – II b, III b

30.04.  Piątek                  klasy –  II a, III a

 

Jeśli nauka hybrydowa zostanie przedłużona na kolejny tydzień wówczas zostaną państwo poinformowani o harmonogramie osobnym komunikatem.

Posiłki

W dni nauki stacjonarnej uczniowie zapisani na obiady mogą z nich korzystać w szkolnej stołówce. Jeśli uczeń korzystający z posiłków będzie nieobecny w dniu nauki stacjonarnej prosimy o zgłoszenie nieobecności w celu odpisu.

Dowozy

Dowozy dzieci do szkoły odbywać się będą zgodnie z wcześniej obowiązującym harmonogramem.

Świetlica

W dni nauki stacjonarnej uczniowie mogą korzystać z zajęć w świetlicy.

Zajęcia indywidualne i nauczanie indywidualne  będą odbywać się zgodnie z dotychczas obowiązującym harmonogramem.

 

Dyrektor SP w Pierzchnicy

Piotr Makuch