Mikołajki w Filharmonii

8 grudnia 2017r.  uczniowie klasy III a wspólnie z rodzicami udali się  po raz drugi do Filharmonii Świętokrzyskiej, aby wysłuchać koncertu pt. ,,Zemsta Czarodzieja Mordenta”. Historia opowiadała o młodym księciu Akcencie, synu Czarnoksiężnika Mordenta, a zarazem kuzynie królewskiej rodziny. Przybył on z dalekiej krainy, by podstępnie przeciągnąć poddanych Króla Symfoniusza na stronę muzyki synkopowanej.
Koncert urozmaicony był  muzyką jazzową. Na zakończenie koncertu zaproszono publiczność do wspólnego zaśpiewania kolędy ,,Przybieżeli do Betlejem’’. Naszą klasę na scenie  reprezentował Piotruś Szwarc.
Wyjazd zorganizowała wychowawczyni klasy IIIa w ramach zaakceptowanego przez rodziców i wdrożonego do realizacji  Planu wychowawczego klasy.
Opiekę sprawowali rodzice  oraz nauczyciele:  p. M. Wojtkowicz i B. Miszczyk.