Przedwakacyjne spotkanie przedszkolaków z pielęgniarką

Jak ustrzec się zakażeń i sposoby radzenia sobie w przypadku drobnych skaleczeń o tym na spotkaniu mówiła zaproszona do przedszkolaków pani pielęgniarka.

Dnia 18 VI 2018r. dzieci gościły w przedszkolu panią pielęgniarkę Ewę Kubat.. Spotkanie było interesujące i bardzo pouczające dla małych słuchaczy. Nasz gość w ciekawy dla dzieci sposób przekazał im informacje na temat zakażeń i drobnych skaleczeń, jak też o ochronie w czasie upałów.

Dzieci dowiedziały się w jaki sposób zachowywać się podczas letnich upałów i jak korzystać z kąpieli wodnych tylko pod okiem dorosłych. .

Przedszkolaki dowiedziały się również jak się ustrzec ukąszeń kleszcza i żmii. Same również dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniami.    Dziękujemy za pouczające spotkanie.

Agnieszka Kmiecik