VIII Mistrzostwa Tenisa Stołowego

Gimnazjaliści z czterech szkół (Szydłowa, Chmielnika, Gnojna i Pierzchnicy) 20 maja zmierzyli się ze sobą w VIII Mistrzostwach Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chmielniku. Naszą szkołę reprezentowali: Gabrysia Wicha, Iwona Gałka, Mateusz Bracichowicz i Damian Rudnik. Celem imprezy była popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej i promocja szkoły w środowisku lokalnym. Nasi tenisiści udowodnili, że ta dyscyplina sportu jest popularna w Pierzchnicy, odnosząc sukcesy podczas tych rozgrywek. W grze pojedynczej rywalizowało ze sobą 11 dziewcząt i 11 chłopców. Turniej był rozgrywany systemem „do dwóch przegranych”. Pierwsze miejsce w grze indywidualnej wśród dziewcząt zdobyła Iwona Gałka, a drugie Gabriela Wicha. Dziewczęta zwyciężyły również w grze podwójnej, pokonując wszystkie drużyny. Chłopcy w grze podwójnej zajęli II miejsce, indywidualnie Mateusz Bracichowicz uplasował się na IV miejscu. Zawodnicy zdobyli puchary i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy !