W podziękowaniu za Rodzicielski Trud

26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później – 23 czerwca – Dzień Ojca.
Uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej  wraz ze swoimi wychowawczyniami: B. Miszczyk, M. Ksel, R. Piątek  i A. Makuch  połączyli te święta, aby móc obchodzić  razem Święto Rodziców.Zaproszeni z tej okazji Rodzice mogli podziwiać recytatorsko  –  aktorskie i wokalne talenty swoich dzieci. W odegranych scenkach, wypowiedzianych słowach  płynących z małych – wielkich serc i wyśpiewanych piosenkach wciąż podkreślana była miłość i wartość rodziny. Mamy i Tatusiowie odczuli, jak ważna jest ich rola w życiu małego człowieka. Wręczenie kwiatów, słodkie buziaki i laurki z pięknymi życzeniami były wyrażeniem wdzięczności i szacunku dla Mamy i Taty. To były wyjątkowe uroczystości, pełne wzruszeń,  uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe twarze rodziców i dzieci były wyrazem radości i zadowolenia ze spotkania i chwil spędzonych  razem.  Słodki poczęstunek i nie kończące się rozmowy były ostatnim punktem klasowych uroczystości, które zapewne na długo pozostaną w pamięci  Rodziców i dzieci.

                                                                                                                                                B. Miszczyk

Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b