Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

13 stycznia 2019r.  uczniowie  i nauczyciele naszej szkoły kolejny raz włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze pod opieką nauczycieli zebrali łącznie  4.845,95 zł.
Najskuteczniejszą wolontariuszką w tym roku, jak pisze Ech Dnia była Aleksandra Wacek, uczennica trzeciej klasy gimnazjum, która  samodzielnie do puszki zebrała kwotę: 1351,80 zł, co dało jej  IV miejsce w powiecie kieleckim.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wytrwałość składam wolontariuszom, którzy mimo zimna dzielnie pozyskiwali środki  na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Byli to uczniowie: Wacek Aleksandra, Makuch Julia, Makuch Weronika, Ogłoza Martyna, Rajca Agnieszka, Gabriel Witkowski, Patrycja Mentel,  Stanisław Kamiński, Pasternak Oliwia, Stępień Małgorzata, Piwowar Jowita, Dziarmaga Gabriela i nauczyciele: Makuch Anna, Piątek Renata, Powałka Katarzyna,  Skuza Anna, Barbara Walkowicz Sikora, Wacek Danuta, Gertruda Majewska Kapusta, Wójcik Agnieszka,  Kmiecik Agnieszka i  Nosol Edyta.

Koordynator: Barbara Miszczyk