Wigilia w klasie III a

21 grudnia uczniowie klasy III a szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią, rodzicami, panią dyrektor oraz panią wicedyrektor wzięli udział w spotkaniu wigilijnym. Dzieci zaprezentowały się gościom podczas jasełek pt. ” Niesforna klasa ” pełnych treści, pieśni i piosenek związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie nastąpiło wspólne dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, i spożywanie pysznych potraw przygotowanych przez rodziców. Wszystkim obecnym  udzielił się podniosły, serdeczny, świąteczny  nastrój. Za  pomoc, zaangażowanie w przygotowanie tego jakże ważnego dla nas wszystkich wydarzenia oraz za wszelkie okazane dobro i serdeczność składam wszystkim rodzicom ogromne podziękowania.

Wychowawczyni klasy III a

Anna Makuch