Wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami!

6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole mikołajki. W tym dniu królował  czerwony kolor , gdyż  każdy uczeń, który założył mikołajkową czapeczkę, nie otrzymał złej oceny. Niektórzy potraktowali sprawę bardzo poważnie i ubrali kompletny strój Świętego. Tego dnia odbyły się także mikołajki klasowe, które są tradycją naszego gimnazjum. W każdej klasie uczniowie obdarowali prezentami tych, których wylosowali podczas jednej z godzin wychowawczych. Do losowania dołączyli także wychowawcy klas. Tegoroczne mikołajki były warte zapamiętania – myślę, że chociażby dlatego, że niejednemu z nas udało się uniknąć jedynki z języka polskiego, angielskiego, chemii, fizyki, czy też matematyki. Ponadto każdy był  miły  i życzliwy dla innych, a w szkole panowała miła atmosfera.

Przewodnicząca SU

Monika Wójcik