Zimowy biwak w Kielcach

28 i 29 stycznia 2017r. zuchy i harcerze z naszej szkoły uczestniczyli  w zimowym biwaku hufca Kielce Powiat ,, W drodze do ideałów’’. Organizatorzy przygotowali wspaniały program. Harcerze brali udział w grze terenowej po ulicach Kielc. Dzięki ciekawym zajęciom w terenie, uczestnicy questingu zdobyli i utrwalili wiedzę o Kielcach, nabyli nowe umiejętności. Zuchy uczestniczyły w zabawach ruchowych, a także w zabawach rozwijających logiczne myślenie, refleks. Wieczorem uczestnicy biwaku brali udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy i technik harcerskich. Biwak był wspaniałą okazją żeby poznać zwyczaje harcerskie, nawiązać przyjaźnie i oczywiście świetnie się bawić.

                                                                                          Dh Anna Makuch

                                                                                       Dh Renata Piątek