Andrzejki w WTZ w Osinach

Dnia 21.11.2019r. wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu z Pierzchnicy wraz z dwoma opiekunami p. Martyną Gaworek i p. Karoliną Bulanowską pojechali na zabawę Andrzejkową do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Osinach. Impreza zaczęła się o godzinie 11.00.

Gdy dotarliśmy na miejsce czuliśmy się trochę niepewnie, ale z każdą chwilą było coraz lepiej. Przygotowali dla nas zabawę w buty. Natomiast my byliśmy podzieleni na pięć grup. Każda grupa przygotowała wróżby. Po zabawach laliśmy wosk przez klucz. Następnie dostaliśmy od podopiecznych WTZ dwa podarunki – breloczek i świeczkę, które zrobili sami.
Zabawa była super, mimo tego skrępowania na początku. Byliśmy z siebie dumni, że sprawiliśmy tyle radości.

                                                                                                                                             Wolontariusze