Zuchowy biwak andrzejkowy

Zuchy z gromady „Baśniowe skrzaty” 22 listopada 2019r. wyjechały na dwudniowy biwak do Sukowa. Czekało tam na nich wiele andrzejkowych atrakcji. Gospodarze w roli „czarodziejów” zaprosili ich do Świata Magii. Poznali bohaterów powieści Harrego Pottera, zostali „uczniami” Hogwartu – szkoły Magii i Czarodziejstwa, w której wykonywali różne doświadczenia. Wieczorem miło spędzili czas w Komnacie Tajemnic na andrzejkowych wróżbach, pląsach oraz zabawach przy muzyce. Drugiego dnia zuchy uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez Agencję Artystyczną Mat – Art., w których wykazały się sprytem, kreatywnością oraz umiejętnościami współpracy zespołowej.

Na biwaku panowała miła, sympatyczna atmosfera. Zuchy uczyły się samodzielności, dyscypliny, porządku. Miały okazję poznać inne środowiska i wspólnie spędzać czas na zabawie. Biwak był dla nich radosnym przeżyciem i na długo pozostanie w ich pamięci.

pwd  Renata Piątek

pwd Anna Makuch