Biwak ,,Baśniowa szkoła”

Na zaproszenie uczniów klasy I b oraz wychowawczyni Anny Makuch w piątek odwiedzili naszą szkołę uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 22  im. Generała Stanisława Maczka w Kielcach wraz z panią Martą i panią Ulą. Spotkanie zostało zorganizowane w postaci dwudniowego biwaku pod nazwą ,, Baśniowa szkoła”. Uczniów obu klas czekało mnóstwo atrakcji. Pierwszego dnia  min. gra terenowa ,, Zaczarowana księżniczka”, warsztaty plastyczna prowadzone przez mamę i siostrę Szymona Olszewskiego, malowanie twarzy i tatuaże, wypowiedzi uczniów w szkolnym radiowęźle, degustacja pizzy z miejscowej pizzeri, dyskoteka z konkursami, bajka – usypianka czytana przez p. Anię przy wykorzystaniu  radiowęzła. Drugi dzień rozpoczął się od zajęć sportowych, potem odbyły się warsztaty prowadzone przez p. Monikę Piras i jej córkę Anię, podczas których dzieci wykonały specjalne pachnące mydełka jako prezenty z okazji Dnia Mamy. Ogromne podziękowania należą się również paniom kucharkom za przygotowanie naleśnikowej uczty. Na koniec każdy uczeń otrzymał pamiątkowe upominki. Wyjątkowe podziękowania kierujemy na ręce pana Józefa Kubickiego za bezpieczne i niezwykle tanie dowiezienie i odwiezienie naszych gości. Bardzo cieszymy się z tego spotkania, wspólnej zabawy i nowych przyjaźni. Na pewno do zobaczenia

Anna Makuch