Dla Babci i Dziadka – uroczystości w oddziałach przedszkolnych

Kochane Babcie! Kochani Dziadkowie!

Przy dzisiejszym święcie

życzymy Wam zdrowia,

szczęścia najgoręcej.

Wiele cierpliwości,

co dzień dużo siły,

pogody, radości

i uśmiechów miłych.

Takie i inne życzenia składały dzieci z oddziałów przedszkolnych swoim ukochanym babciom i dziadziusiom   podczas uroczystych akademii z okazji  ich święta. Akademie odbyły się w oddziałach w następujących terminach:

 23.I.2017r. – oddział I- wych. p. J. Czechowska i p. A. Kmiecik

24.I.2017r.  – oddział II – wych. p. A. Kułagowska i p. A. Kmiecik

24.I.2017r.– oddział V – wych. p. A. Borek

26.I.2017r. – oddział III – wych. p. P. Kalatura

27.I.2017r. – oddział  IV – wych. p. J. Karasińska

W tych dniach to babcie i dziadkowie byli najważniejsi, dla nich były wierszyki, piosenki tańce, życzenia i gorące buziaki oraz drobne upominki od wnuków. Do życzeń przyłączyły się Panie Dyrektorki Bożena Petrus i Teresa Gwadowska, które zaszczyciły swoją obecnością poszczególne oddziały. O słodki poczęstunek zadbali rodzice. Jeszcze raz 100 lat dla Babć i Dziadków.

J. Karasińska