Zabawa choinkowa w gimnazjum

Tegoroczna zabawa zorganizowana została tuż przed feriami zimowymi, była zatem bardzo atrakcyjną formą zakończenia pierwszego semestru nauki. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać !W dniu 26 stycznia 2017 roku w naszym Gimnazjum odbyła się zabawa choinkowa. Dyskoteka  zaczęła się tuż po lekcjach o godzinie 14:30.

Punktem kulminacyjnym zabawy był konkurs na najzabawniej przebraną i najbardziej wyluzowaną klasę w szkole, który został zorganizowany przez Radę Rodziców. Wszystkim zgromadzonym bardzo podobały się prezentacje poszczególnych klas, które odznaczały się niezwykłą kreatywnością i oryginalnością. Wyniki ogłosiła pani wicedyrektor Teresa Gwadowska, oto one:

I miejsce: klasy 1c i 2a

II miejsce: klasa 2b

III miejsce: klasy 1a i 1b

Jestem przekonana, że wszystkie występy pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczniów, jak również nauczycieli.

Dyskoteka zakończyła się o godzinie 19:00, po czym część uczniów została, aby  pomóc w porządkach, a reszta udała się do domów. Z całą pewnością to była najlepsza zabawa w tym roku. Wszyscy doskonale bawili się w rytm muzyki disco-polo, która towarzyszyła nam przez większość czasu. Każdy już z niecierpliwością wyczekuje kolejnej dyskoteki !

​​​​​​​​​Karolina Miszczyk kl.2b