Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia

,,Są takie dwa dni
Jedyne dni w roku
To święto Babci i Dziadka
Łza się kręci w oku”

W piątek 15 stycznia uczniowie klasy Ia obchodzili uroczyście Święto Babci i Dziadka. W tym roku spotkaliśmy się wcześniej, ponieważ od 18 stycznia dzieci rozpoczynają ferie zimowe.

Na licznie przybyłych gości czekały  upominki wykonane przez wnuki oraz montaż słowno-muzyczny. Wzruszeni goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta.  Podziwiali ich umiejętności aktorskie, recytatorskie oraz wokalne  i ze łzami w oczach odbierali od wnuków  szczere życzenia.  Na koniec programu kochane Babcie i Dziadkowie  zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

                                                                                                                                wychowawczyni Barbara Miszczyk