Dzień Dziecka w przedszkolu

W dniu 1 czerwca 2017 roku dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nie zabrakło ciekawych atrakcji.Pierwszą z nich dzięki uprzejmości Pana Marka Kułana- prezesa Ruchu Trzeźwości w Pierzchnicy- było spotkanie z aktorem teatru „Bajdurka” z Rabki- Zdrój, podczas którego dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek na temat pracy w teatrze oraz rodzaju używanych lalek. Mogły wcielić się w wybraną postać bajkową i samemu spróbować własnych sił na scenie. Nie zabrakło gromkich braw oraz wspólnej wesołej zabawy.

Kolejną niespodziankę dla przedszkolaków przygotowały uczennice klasy drugiej gimnazjum pod przewodnictwem Pani Ani Szrek- było to wystawienie bajki „Czerwony Kapturek” w języku angielskim. Dzieci z zadumą przyglądały się występowi będąc  pod wrażeniem, jak starsze koleżanki biegle posługują się językiem angielskim. Za zaproszenie serdecznie dziękujemy!!! J

Po występach przedszkolaki udały się do swoich oddziałów na słodki poczęstunek, po czym pełni sił spalaliśmy energię na placu zabaw oraz w salach przy licznych zabawach i tańcach.J

Dziękujemy wszystkim, którzy starali się umilić naszym przedszkolakom tak ważny dla nich dzień.

Dzieciom zaś życzymy aby zawsze uśmiech towarzyszył im na twarzy, a troski i kłopoty omijały ich wielkim łukiem.

P. Kalatura