„Lekkoatletyka dla każdego”

7 listopada wybraliśmy się na zawody programu „Lekkoatletyka dla każdego” w Mielcu. Spotkali się tam młodzi sportowcy z województw: Małopolskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego. Występy te należały do trudniejszych, hala sportowa „wbudowana” pod trybuną stadionu KS „Stal” Mielec, okazała się dla naszych zawodników nieprzychylna. Najlepiej radzili sobie na twardej nawierzchni bieżni zawodnicy wyczynowi, wszechstronni. Były również dobre akcenty i przyjemne chwile gdy uczniowie Zespołu Szkół w Pierzchnicy i Społecznej Szkoły Podstawowej w Drugni  wygrywali swoje serie oraz zdobywali miejsca na podium. W finale kategorii wiekowej 2003r. w biegu na 60 m Gabrieli Witkowski zajął III miejsce (wynik 8,7 sek.), natomiast Michał Stępień w kategorii wiekowej 2005r. w skoku w dal zajął II miejsce (wynik 3,80 m). Obydwaj uzyskali świetne wyniki. Ogółem naszą gminę reprezentowało 16 uczniów. Wszystkim reprezentantom gratulujemy sukcesów.