,, Na straganie”

,,Czas na teatrzyk, pora na skupienie, zaraz na scenie będzie przedstawienie”. Klasa I b przygotowała i wystawiła inscenizację teatralną pt. ,, Na straganie”, do obejrzenia której zaproszeni zostali uczniowie klasy 0. Występ wzbogacony został  poprzez wiersze i piosenki poświęcone wiośnie.  Przedszkolaki z ogromnym entuzjazmem odebrali przekaz swoich starszych koleżanek i kolegów, a następnie bez problemów odpowiedzieli na wszystkie ,,warzywne zagadki”. Na koniec zostali obdarowani opaskami z ilustracjami warzyw.

Było to już kolejne działanie klasy I b zachęcające wiosnę do przyjścia. Wcześniej uczniowie z własnoręcznie wykonanymi marzannami odbyli spacer dookoła budynku szkoły wypatrując oznak tej najpiękniejszej pory roku.

Wiosno przybywaj, my czekamy.

Anna Makuch