Nasza szkoła w II edycji projektu Igrzyska Zdrowia organizowanego przez ŚCDN Kielce

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do II edycji projektu Igrzyska Zdrowia organizowanego przez ŚCDN Kielce.

W grudniu odbył się  I etap : ,, Konkurs wiedzy o zdrowiu” ( online ).

Do drugiego etapu : Turniej wiedzowo – sportowy ,, Sztafeta Zdrowia ‘’ zakwalifikowała się drużyna pięciosobowa w kategorii wiekowej klasy VII – VIII.

Skład drużyny to : Maja Kwaśniewska kl. VII A , Filip Małas kl. VII A , Kamil Gałka kl. VII B , Julia Jaroń kl. VIII B , Kacper Żyła kl. VIII B.

Drużyna ta reprezentowała naszą szkołę w finale projektu Igrzyska Zdrowia , który odbył się 6.06. 2023r. w Wólce Milanowskiej.

W turnieju wiedzowo – sportowym ,, Sztafeta Zdrowia’’  zajęliśmy  III miejsce.

Ponadto  w ramach projektu Igrzyska Zdrowia braliśmy udział w:

Konkursie plastycznym :  ,,Sport sprzyja integracji”:

• w kategorii wiekowej klasy I – IV  – II miejsce :  Wiktoria Dziedzic, Nikola Duda kl. IV A
  • w kategorii wiekowej  klasy V – VIII   –  I miejsce  :  Julia  Andrejas  kl. VI B

Konkursie na film edukacyjny : ,, Online – zdrowy i bezpieczny ‘’:

• w kategorii wiekowej  klasy I – IV    –    II miejsce  :  Anna  Piras kl. IV A
  • w kategorii wiekowej  klasy V – VIII  –   II miejsce  :  Michał  Piras kl. VI A

Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe podczas finału II edycji projektu Igrzyska Zdrowia, który odbył się 6.06.2023r. w Wólce Milanowskiej.

Serdecznie gratulujemy !