Nazwa dla naszego radia POSZUKIWANA

Czas płynie nieubłaganie, dopiero 24 czerwca piosenką „Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek…” szkolny radiowęzeł rozpoczął wakacyjną przerwę, a już dziś myślimy z radością o czekających nas za dwa miesiące projektach.  We wrześniu rozpoczniemy ponownie nadawanie ciekawych, codziennych audycji. Wykorzystamy przy tym Wasze pomysły, które już w tym roku okazały się bardzo trafne, ciekawe, niekiedy szalone. Wakacje już trwają, ale jak to w szkole bywa chcielibyśmy zadać Wam małą pracę domową, którą możecie odrobić w  czasie letniego wypoczynku. Nie jest trudna… Do rzeczy!

Nasze szkolne radio nie ma jeszcze nazwy, która by nas w pełni personalizowała. Dlatego zwracamy się z prośbą, piszczcie do nas w czasie wakacji radiospca@tlen.pl, zgłaszajcie ciekawe propozycje nazwy naszego radiowęzła. W wiadomości email podajcie nazwę (CIEKAWĄ, WPADAJĄCĄ W UCHO, NASZĄ) oraz imię i nazwisko osoby, która zgłasza pomysł. Czekamy na propozycje! W nowym roku szkolnym wybierzemy kilka najciekawszych nazw, poddamy je głosowaniu i nasze radio nie będzie już „anonimowe”. Wybierzemy nazwę, stworzymy logo, i na pewno będzie się działo…., ale o tym we wrześniu.

Do usłyszenia na szkolnej antenie!

Redakcja Szkolnego Radiowęzła