Ślubowanie klas pierwszych

Jednym z najważniejszych szkolnych wydarzeń jest ślubowanie klas pierwszych, symboliczne włączenie najmłodszych uczniów w skład społeczności szkolnej. W obecności gości:  proboszcza Parafii Pierzchnica ks. Mariana Gawinka, Burmistrza Miasta i Gminy Pierzchnica Stanisława Strąka, kierownik Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Pierzchnicy Jolanty Adamskiej, prezesa Społecznego Ruchu Trzeźwości Marka Kułana, przewodniczącej Rady Rodziców Moniki Pawlik, rodziców, nauczycieli i uczniów klas starszych  pierwszaki zaprezentowały wyjątkowy program artystyczny napisany specjalnie na to wydarzenie przez wychowawczynię klasy I b Annę Makuch we współpracy z Renatą Piątek wychowawczynią klasy I a. Dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne w pełni udowadniając, że zasługują na miano uczniów naszej szkoły.

Następnie nastąpiło tradycyjne ślubowanie pierwszaków na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów przez dyrektora szkoły. Witamy.

Anna Makuch