Wolontariusze na uroczystej wieczerzy w Domu Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnucy

Dnia 19 grudnia w Domu Seniora im. Sue Ryder w Pierzchnicy odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna. Grupa wolontariuszy montażem słowno muzycznym uświetniła to spotkanie, wprowadzając uczestników wieczerzy w świąteczny nastrój.

Patrycja Sypułowicz, Gabriel  Witkowski, Sylwia Stepień i Ola Wacek zaśpiewali kolędy Julia i Weronika Makuch zagrały na gitarach kolędę Cicha Noc, natomiast Julia Krajewska, Iga Zgórska, Zuzia Szaruga, Natalia Rusiecka i Klaudia Kwiecień przybliżyły tradycje bożonarodzeniowe.

Po występie wolontariusze obdarowali pensjonariuszy pięknymi kartkami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły na zajęciach technicznych.

Oklaski mieszkańców i zgromadzonych gości, podziękowania złożone przez Dyrektor Domu Seniora, Panią Lidię Dudkiewicz świadczą iż występ był miłym akcentem tego spotkania.

Szkolny Klub Wolontariatu