Zabawa choinkowa

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, tuż przed feriami zimowymi bawimy się na szkolnej zabawie choinkowej. Na wydarzenie to wszyscy z niecierpliwością czekamy, szczególnie nasi najmłodsi uczniowie. Bal jest przecież okazją do świetnej zabawy przy muzyce, a także podczas ciekawych i zabawnych konkursów i rywalizacji.

Za muzykę, zabawy i konkursy odpowiadał jak zwykle od kilku już lat zaprzyjaźniony DJ Grzegorz. I jak zawsze potrafił zaproponować naszym dzieciom i młodzieży udział w wielu wyzwaniach. Najbardziej wszystkim podobały się choreograficzne układy taneczne wyświetlane na ekranie. Zadaniem naszym było jak najwierniejsze naśladowanie układu w takt muzyki. Zabawa była znakomita.

Kolejny bal choinkowy przechodzi do historii. To wielka radość, że każdego roku wszyscy się świetnie bawią na naszych zabawach i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczny bal!

T. Stolarczyk