Zimowy biwak w Samsonowie

W dniach 10 – 11 lutego 2018 r. harcerki z klas piątych uczestniczyły w ZIMOWYM BIWAKU HUFCA KIELCE  – POWIAT. Spotkanie miało na celu integracje harcerzy , pogłębienie wiedzy z zakresu technik harcerskich, a przede wszystkim dobrą zabawę.

Harcerki z naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania zaplanowane w programie biwaku  (musztra harcerska, zajęcia dotyczące pierwszej pomocy, zajęcia z survivalu, taneczne,  strzelanie z repliki broni palnej ASG, zwiedzanie Muzeum Regionalnego TZS).

Gościem specjalnym biwaku była hm. Elżbieta Kubiec, zastępczyni komendanta Chorągwi Kieleckiej. Doświadczenia, znajomości, które z tego biwaku wywiozły nasze harcerki pozostaną w nich na długo.

                                                                                                                                 Drużynowe:

                                                                                                                                 Anna Makuch

                                                                                                                                Renata Piątek