Żyjmy zdrowo kolorowo – apel profilaktyczny

Dla każdego  człowieka  najważniejszą wartością  jest zdrowie. W szkole podstawowej odbył się apel profilaktyczny  o zdrowym odżywianiu . Przeznaczony był dla klas I-VI. Treści przedstawione zostały w dwóch odsłonach. W pierwszej części uczniowie z klas IV należący do kola teatralnego przedstawili bajkę o ,,Czerwonym Kapturku”, gdzie zaprezentowali zagadnienia dotyczące zdrowego odżywiania. Kolorowe stroje i piękne odegranie ról zaciekawiło uczniów klas młodszych. Druga część zaprezentowana została prze uczniów klas V-VI. Ukazali oni w swoich scenkach życie przeciętnej rodziny, w której zdrowe odżywianie jest trochę zaniedbane.  Przedstawienie bardzo się podobało o czym świadczyły gromkie brawa. Bardzo dziękuję młodym aktorom za zaangażowanie i trud.

                                  Opiekun Danuta Wacek